Grafické studio

Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače, billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)..

Pro Vaši představu uvádíme výčet nejčastěji realizovaných zakázek.

Studie nebo výroční zpráva

V případě rozsáhlejší plnobarevné studie je třeba začít spolupráci s DTP studiem poměrně brzy, grafické a předtiskové práce i tisk samotný obvykle trvají několik týdnů. V těchto případech je nezbytná úzká a intenzivní spolupráce se zadavatelem. Nejprve vytváříme grafický návrh se slepým textem. Před předáním autorských textů je výhodné předat celý dokument ke korektuře. Ušetří se tak pracné opravy textu v "lámacích" programech. První "ostrou" korekturu předáme klientovi v podobě černobílé makety, finální korektura je barevná včetně kontrolních chemických nátisků.

ukázka

Grafický manuál

Grafický manuál pro personální inzerci zabezpečí stejný vzhled všech vytvářených inzerátů a posílí tak povědomí o společnosti. Dále umožňuje, aby vzhled inzerce byl dodržen i v případě, že výrobu realizují různá grafická studia. Vzákladní nabídce vytváříme 3 kusy. Lze dodat i CD s elektronickou verzí.

ukázka

Časopis

Firemní časopis nebo zpravodaj standardního rozsahu jsme schopni připravit k tisku do jednoho týdne. Pro snížení nákladů postačí použít dvě barvy pro tisk. Samozřejmostí jsou korektury v našem DTP studiu. Naše reklamní agentura může zajišťovat i obsahovou stránku těchto časopisů.

ukázka

Firemní desky

Firemní desky považujeme za jeden z nejdůležitějších firemních materiálů - můžete do nich zabalit Vaše ceníky, dopisy a nabídky. Desky mohou být potištěné z vnější i vnitřní strany, povrchová úprava dle Vašeho přání včetně laminace nebo parciálního laku. I raznici lze vyrobit doslova Vašim představám na míru. Pro skutečně kvalitní desky doporučujeme vyšší gramáž papíru (200 g/m2 a více).

ukázka

Plakát A0

Plnobarevný plakát. Realizace - reklamní kampaň v České a Slovenské republice.

ukázka

Leták A5

Vzhledem ke své nízké gramáži vhodný k direct mailingu. Leták lze zrealizovat během 1 dne na základě přání zákazníka (grafické zpracování - tisk trvá déle). Při této rychlosti je vhodné dodržet některé náležitosti nutné pro komunikaci s DTP studiem. Ušetříte svůj čas i peníze.

ukázka

Leták A4

Plnobarevný leták nebo hlavičkový papír se dvěmi barvami a gramáží 135 g/m2.

ukázka

Leták A3

Plnobarevný leták.

ukázka

Brožura

Od jednoduchých ekonomický tipů určených pro rozdávání na veřejných místech až po náročné prezentace určené do rukou vybraných obchodních klientů.

ukázka

Skládačka

Skládačka je vhodná zvláště v případech, kdy se text dělí na samostatné kapitoly. Lomem nebo bigem vznikne požadovaný počet "stran" (nejčastěji šest nebo čtyři).

ukázka

 
AFIN s.r.o., Klikatá 595/27, 158 00 Praha 5 - Jinonice, Tel.: 251 612 092-5, 605 264 005-6